čtvrtek 25. června 2015

Topím se v tobě - Jasinda Wilder

Autor: Jasinda Wilder
Rok vydání: 2015
Nakladatelství: Ikar
Počet stran: 296
Orig. název: Falling Into You

Nell je mladá holka, která se zamiluje do Kyla. Kyle je její nejlepší kamarád od dětství, prakticky od plínek, a jejich přátelství přerostlo v lásku a v milování se.
Jednoho dne ovšem Kyle tragicky zahyne a Nell se s tím vyrovnává po svém. Jednoduše - nezvládá to. Na pohřbu potká jeho bratra Cottona a nová láska na sebe nenechá dlouho čekat. Ale pozor.. Nic není tak růžové, jak se zdá. Nell v sobě skrývá tajemství, a ani Colton na tom není jinak. Zlo a duchové, černé myšlenky v jejich duších přebývají... Dokáží se s tím srovnat a mít vyrovnaný vztah? Dokáží překonat všechny nástrahy, co se jim postaví do cesty?

Odpovědi budete vědět po přečtení této knihy. Námět je úžasný a pro každého, kdo někoho ztratil, může toto dílo hodně znamenat.
Je to opět typická YA literatura, ovšem autorka se s tím poprala velmi zdařile. Nechybí tam napětí, romantika, smutek, radost a samozřejmě sex. Bohužel, pro mě byly sexuální části až moc popisné. Nejsem žádná puritánka, ale tohle mi přišlo až příliš a došlo u mě i k přeskakování stránek.
Více mne ale zaujalo, co se odehrává v mysli hlavních hrdinů. Pocity sebelítosti, trýzně a osamělosti, byly naprosto autentické, a proto stále nevěřím, že se jedná o smyšlený příběh.

V textu se setkáte se spoustou názvů písniček, které Colton hraje na kytaru (posléze i Nell). Bylo to příjemné, ničím to nekazilo požitek z knihy a navíc, jestli jste blázni jako já, tak si čtěte tuto knihu u pc. Protože youtube byl můj kamarád po celou četbu. Mám naposlouchané všechny a některé mám dokonce díky této knize v playlistu.
Více se asi napsat nedá, nerada bych Vám prozradila pointu příběhu. :)

Celkový dojem z knihy mám velmi dobrý. Líbila se mi, užila jsem si ji, použila jsem i papírový kapesníček a určitě knihu doporučím dále. Takže, pokud jste nečetli, tak si ji určitě sežeňte, pokud jste četli, jste také spokojení tak, jako já?

Daramegan

Žádné komentáře:

Okomentovat